#pompujzwykopem @

Za cel postawiliśmy sobie zrobienie 2000000 pompek!
Codziennie średnio robimy 616 , czyli 0.03% ilości pompek do naszego celu
W sumie zrobiliśmy już 836723 . Stanowi to 41.84% ilości pompek do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią cel osiągniemy 29.08.2022, czyli za 1889 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 9 minut temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.

(41.84%)

TOP 30 SUMA
(wg. osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1mintor

55658
2.7829%172
2Nokiius

53016
2.6508%157
3an21

36735
1.8368%130
4dirtz

24490
1.2245%121
5jombsik

22102
1.1051%179
6JohnyArkad

21859
1.093%154
7knur666

19933
0.9967%138
8specnazman

19199
0.96%88
9DominaTuByla

18985
0.9493%204
10g3ko

18562
0.9281%98
11Taste

15745
0.7873%81
12Smash123

13930
0.6965%65
13marrbacca

11654
0.5827%156
14bart606

11410
0.5705%28
15avangarda

10244
0.5122%96
16Lagranzjan

8996
0.4498%66
17Przyglup

8182
0.4091%53
18macan

7956
0.3978%123
19ursua

7170
0.3585%92
20Cmada

6796
0.3398%48
21TomekOrl

6361
0.3181%53
22Kedarr

6015
0.3008%47
23Kepucz

5675
0.2838%39
24mojmir

5655
0.2828%159
25jonzi

5401
0.2701%61
26Kondzio_Polonia

5350
0.2675%20
27darekczarus

4933
0.2467%24
28SynGromu

4915
0.2458%25
29dorianmass

4890
0.2445%29
30morfis2

4759
0.238%38
zobacz wszystkich uczestników
TOP 30 średnia liczba pompek
(min. 10 wpisów)
#nickśrednia ilość pompekodchylenieliczba wpisów
1bart606407.5000101.2075307757001228
2Nokiius337.6815324.3426677018162157
3mintor323.5930151.82593138096382172
4an21282.576952.67226176806263130
5morik268.6250131.2577973874314216
6Kondzio_Polonia267.5000110.9898644021155720
7Sierotek266.785785.9112320707738814
8Nieprzyjemnie266.7500462.91906690046816
9ElGovanni253.076921.9035000310331113
10michael_223.842164.2661105403844919
11Rezonator220.000045.2344320861204813
12specnazman218.170552.5818024153597888
13Smash123214.307799.3757319201954565
14darekczarus205.5417113.2423577872795224
15dirtz202.3967156.752817963458121
16cdawid1199.333343.5328739128386818
17SynGromu196.600057.805190078400425
18Taste194.382769.3932376363872481
19g3ko189.408261.1066041947860298
20Czoznek189.0714100.8361218482134514
21OldPike177.043576.2145017929913123
22kobiaszu175.000066.325259140089325
23Norbercikk174.777845.65274186186627
24dorianmass168.620766.8046115448799329
25trututuyten164.954541.3647602244924422
26nietrzymryjskiowczarek163.920059.87915831071775625
27MaNiEk1158.1579120.8523514819871419
28Przyglup154.377454.22184563407838553
29Adrianq153.384651.6326349713322313
30WatchYourBack151.047635.4125027564266221
TOP 30 SUMA
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1mintor

55658
2.7829%172
2Nokiius

53016
2.6508%157
3an21

36735
1.8368%130
4dirtz

24490
1.2245%121
5jombsik

22102
1.1051%179
6JohnyArkad

21859
1.093%154
7knur666

19933
0.9967%138
8specnazman

19199
0.96%88
9DominaTuByla

18985
0.9493%204
10Taste

15745
0.7873%81
11Smash123

13930
0.6965%65
12marrbacca

11654
0.5827%156
13bart606

11410
0.5705%28
14avangarda

10244
0.5122%96
15Lagranzjan

8996
0.4498%66
16Przyglup

8182
0.4091%53
17macan

7956
0.3978%123
18ursua

7170
0.3585%92
19Cmada

6796
0.3398%48
20TomekOrl

6361
0.3181%53
21Kedarr

6015
0.3008%47
22Kepucz

5675
0.2838%39
23mojmir

5655
0.2828%159
24jonzi

5401
0.2701%61
25Kondzio_Polonia

5350
0.2675%20
26darekczarus

4933
0.2467%24
27SynGromu

4915
0.2458%25
28dorianmass

4890
0.2445%29
29morfis2

4759
0.238%38
30Norbercikk

4719
0.236%27
TOP 22 SUMA
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1marthamaurice

2618
0.1309%32
2Kejcia26

2340
0.117%24
3AgaTakMowi

1295
0.0648%34
4atencjuszka

1220
0.061%21
5karske

924
0.0462%17
6Mimla

715
0.0358%18
7ohmartu

699
0.035%28
8Cat0Woman

544
0.0272%15
9noipoptakach

385
0.0193%8
10miss_waikiki

332
0.0166%9
11zdechly_jez

140
0.007%3
12Szpilka_32

125
0.0063%8
13Selvatico

100
0.005%1
14Centka

80
0.004%1
15m_dej

60
0.003%2
16Famina

50
0.0025%1
17azetka

40
0.002%2
18Siedzi

20
0.001%1
19Meara

20
0.001%1
20endostyl

20
0.001%1
21Theia

7
0.0004%1
22Wells66

3
0.0002%1
TOP 7 SUMA
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2017-06-20 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1macan11430.0572%27
2pawmie10140.0507%5
3NH354150.0208%5
4radekskl2380.0119%2
5Little_Juice1000.005%3
6Nosradamo250.0013%1
7spidero200.001%1
TOP 2 SUMA
(od poniedziałku 2017-06-26 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1macan4020.0201%9
2NH351850.0093%2
TOP 15 ODCHYLENIE wpisów
(min. 10 wpisów)
#nickodchylenieśrednia liczba pompeksuma liczba wpisów
1PieceOfShit030.000048016
2agtowl0.97979589711327119.800049525
3unsigned3.845776904605882521.100042220
4wolfram114.42289311097096116.272735822
5Vcx135.93645567395046630.9697102233
6r3m07.7694038615350953.000058311
7Jaaqob8.41367521096194872.2917173524
8hassassin9.26498785752037623.400035115
9Bobas9.27829373828386246.642965314
10Valg9.294650748918901104.6154136013
11Cat0Woman9.34142506378027136.266754415
12silverm10.06225068704257682.8667248630
13ohmartu10.08705727602435724.964369928
14deixkivi11.5384615384615467.307787513
15manorips11.54068354673319575.3077293739
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nick
1NH35
113
2macan
58
3macan
36
4macan
36
5macan
43
6macan
43
7macan
50
8macan
50
9macan
43
10macan
43
11NH35
72
12radekskl
120
13radekskl
118
14pawmie
130
15pawmie
129
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
mintor1111
dirtz2222
Nokiius3333
specnazman4445
JohnyArkad5554
an216666
g3ko7777
DominaTuByla8889
knur6669998
jombsik10101212
Taste11121111
bart60612111010
marrbacca13141616
avangarda14131313
TomekOrl15161515
Kedarr16151414
Cmada17171718
Kondzio_Polonia18181817
Smash12319191919
Norbercikk20202020
Lagranzjan21273438
morik22212121
Nieprzyjemnie23222830
Grizwold24232222
NH3525282627
turbek26242323
pawmie27414988
OldPike28303028
tebezoo29252424
ursua30262525
Liczba pompek wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba liczba
Poniedziałek112383

Wtorek121059

Środa134280

Czwartek127235

Piątek119832

Sobota113026

Niedziela108908


Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić