#pompujzwykopem @

Za cel postawiliśmy sobie zrobienie 2000000 pompek!
Codziennie średnio robimy 529 , czyli 0.03% ilości pompek do naszego celu
W sumie zrobiliśmy już 1029043 . Stanowi to 51.45% ilości pompek do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią cel osiągniemy 29.05.2024, czyli za 1834 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 5 minut temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.

(51.45%)

TOP 30 SUMA
(wg. osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Jabber

94930
4.7465%900
2mintor

55658
2.7829%172
3Nokiius

55136
2.7568%159
4jombsik

39315
1.9658%385
5an21

36735
1.8368%130
6JohnyArkad

26593
1.3297%200
7dirtz

25301
1.2651%127
8knur666

19933
0.9967%138
9specnazman

19199
0.96%88
10DominaTuByla

18985
0.9493%204
11g3ko

18562
0.9281%98
12Taste

15745
0.7873%81
13Smash123

13995
0.6998%66
14macan

13404
0.6702%240
15marrbacca

11654
0.5827%156
16morik

11642
0.5821%265
17bart606

11410
0.5705%28
18avangarda

10244
0.5122%96
19Lagranzjan

9076
0.4538%67
20Tafil

8313
0.4157%48
21b3rly

8193
0.4097%44
22Przyglup

8182
0.4091%53
23ursua

7170
0.3585%92
24Cmada

6796
0.3398%48
25WhoNext

6583
0.3292%210
26darekczarus

6500
0.325%39
27TomekOrl

6361
0.3181%53
28adamcarlambo

6051
0.3026%74
29Kedarr

6015
0.3008%47
30Kepucz

5675
0.2838%39
zobacz wszystkich uczestników
TOP 30 średnia liczba pompek
(min. 10 wpisów)
#nickśrednia ilość pompekodchylenieliczba wpisów
1bart606407.5000101.2075307757001228
2Nokiius346.7673335.84282777537163159
3mintor323.5930151.82593138096382172
4an21282.576952.67226176806263130
5Kondzio_Polonia267.5000110.9898644021155720
6Sierotek266.785785.9112320707738814
7Nieprzyjemnie266.7500462.91906690046816
8ElGovanni253.076921.9035000310331113
9michael_223.842164.2661105403844919
10Rezonator220.000045.2344320861204813
11specnazman218.170552.5818024153597888
12Smash123212.0455100.292365312345266
13cdawid1199.333343.5328739128386818
14dirtz199.2205153.72062363931607127
15SynGromu196.600057.805190078400425
16Taste194.382769.3932376363872481
17g3ko189.408261.1066041947860298
18Czoznek189.0714100.8361218482134514
19b3rly186.2045110.907123212798444
20OldPike177.043576.2145017929913123
21kobiaszu175.000066.325259140089325
22Norbercikk174.777845.65274186186627
23Tafil173.187573.6550677850252748
24dorianmass168.620766.8046115448799329
25darekczarus166.6667102.9947305929508739
26trututuyten164.954541.3647602244924422
27nietrzymryjskiowczarek163.920059.87915831071775625
28MaNiEk1158.1579120.8523514819871419
29Przyglup154.377454.22184563407838553
30Adrianq153.384651.6326349713322313
TOP 30 SUMA
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Jabber

94930
4.7465%900
2mintor

55658
2.7829%172
3Nokiius

55136
2.7568%159
4jombsik

39315
1.9658%385
5an21

36735
1.8368%130
6JohnyArkad

26593
1.3297%200
7dirtz

25301
1.2651%127
8knur666

19933
0.9967%138
9specnazman

19199
0.96%88
10DominaTuByla

18985
0.9493%204
11Taste

15745
0.7873%81
12Smash123

13995
0.6998%66
13macan

13404
0.6702%240
14marrbacca

11654
0.5827%156
15morik

11642
0.5821%265
16bart606

11410
0.5705%28
17avangarda

10244
0.5122%96
18Lagranzjan

9076
0.4538%67
19Tafil

8313
0.4157%48
20b3rly

8193
0.4097%44
21Przyglup

8182
0.4091%53
22ursua

7170
0.3585%92
23Cmada

6796
0.3398%48
24WhoNext

6583
0.3292%210
25darekczarus

6500
0.325%39
26TomekOrl

6361
0.3181%53
27adamcarlambo

6051
0.3026%74
28Kedarr

6015
0.3008%47
29Kepucz

5675
0.2838%39
30mojmir

5655
0.2828%159
TOP 22 SUMA
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1marthamaurice

2618
0.1309%32
2Kejcia26

2340
0.117%24
3AgaTakMowi

1295
0.0648%34
4atencjuszka

1220
0.061%21
5karske

924
0.0462%17
6Mimla

715
0.0358%18
7ohmartu

699
0.035%28
8Cat0Woman

544
0.0272%15
9noipoptakach

385
0.0193%8
10miss_waikiki

332
0.0166%9
11zdechly_jez

140
0.007%3
12Szpilka_32

125
0.0063%8
13Selvatico

100
0.005%1
14Centka

80
0.004%1
15m_dej

60
0.003%2
16Famina

50
0.0025%1
17azetka

40
0.002%2
18Siedzi

20
0.001%1
19Meara

20
0.001%1
20endostyl

20
0.001%1
21Theia

7
0.0004%1
22Wells66

3
0.0002%1
TOP 2 SUMA
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2019-05-15 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1JohnyArkad1000.005%1
2GuziQ140.0007%1
TOP 2 SUMA
(od poniedziałku 2019-05-20 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1JohnyArkad1000.005%1
2GuziQ140.0007%1
TOP 15 ODCHYLENIE wpisów
(min. 10 wpisów)
#nickodchylenieśrednia liczba pompeksuma liczba wpisów
1PieceOfShit030.000048016
2agtowl0.97979589711327119.800049525
3Wina_Segmentacji2.45901639344262212.049273561
4unsigned3.845776904605882521.100042220
5wolfram114.44234172481136316.160040425
6Vcx135.93645567395046630.9697102233
7BuaKrztusiciel7.66818234056567329.642941514
8r3m07.7694038615350953.000058311
9Jaaqob8.41367521096194872.2917173524
10hassassin9.26498785752037623.400035115
11Bobas9.27829373828386246.642965314
12Valg9.294650748918901104.6154136013
13Cat0Woman9.34142506378027136.266754415
14silverm10.06225068704257682.8667248630
15ohmartu10.08705727602435724.964369928
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nick
1GuziQ
14
2JohnyArkad
100
3Ugolff
17
4Ugolff
12
5adamcarlambo
83
6Ugolff
17
7JohnyArkad
108
8JohnyArkad
150
9Ugolff
12
10Little_Juice
29
11adamcarlambo
111
12adamcarlambo
60
13Little_Juice
8
14adamcarlambo
105
15adamcarlambo
65
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
mintor1111
Jabber2222
dirtz3334
JohnyArkad4443
Nokiius5555
specnazman661514
an217767
jombsik88710
g3ko991012
morik10101111
knur666111189
bart6061212128
Taste131396
DominaTuByla14141421
avangarda15151313
Kedarr16161615
b3rly17171717
TomekOrl18181816
Kondzio_Polonia19191918
Smash12320202020
Norbercikk21212119
Cmada22222326
Grizwold23232222
turbek24242423
marrbacca25273443
tebezoo26252524
AK-4727262625
Tafil28282727
OldPike29292830
ursua30303133
Liczba pompek wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba liczba
Poniedziałek143568

Wtorek149801

Środa164766

Czwartek156295

Piątek145380

Sobota137379

Niedziela131854


Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić