#pompujzwykopem @

Za cel postawiliśmy sobie zrobienie 2000000 pompek!
Codziennie średnio robimy 560 , czyli 0.03% ilości pompek do naszego celu
W sumie zrobiliśmy już 927901 . Stanowi to 46.4% ilości pompek do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią cel osiągniemy 16.08.2023, czyli za 1914 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 4 minuty temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.

(46.4%)

TOP 30 SUMA
(wg. osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1mintor

55658
2.7829%172
2Nokiius

55136
2.7568%159
3an21

36735
1.8368%130
4Jabber

35888
1.7944%498
5jombsik

30493
1.5247%278
6dirtz

24490
1.2245%121
7JohnyArkad

22021
1.1011%158
8knur666

19933
0.9967%138
9specnazman

19199
0.96%88
10DominaTuByla

18985
0.9493%204
11g3ko

18562
0.9281%98
12Taste

15745
0.7873%81
13Smash123

13995
0.6998%66
14marrbacca

11654
0.5827%156
15macan

11611
0.5806%204
16morik

11562
0.5781%263
17bart606

11410
0.5705%28
18avangarda

10244
0.5122%96
19Lagranzjan

9076
0.4538%67
20Przyglup

8182
0.4091%53
21ursua

7170
0.3585%92
22Cmada

6796
0.3398%48
23darekczarus

6500
0.325%39
24TomekOrl

6361
0.3181%53
25Kedarr

6015
0.3008%47
26WhoNext

5964
0.2982%186
27Kepucz

5675
0.2838%39
28mojmir

5655
0.2828%159
29NH35

5575
0.2788%83
30b3rly

5448
0.2724%36
zobacz wszystkich uczestników
TOP 30 średnia liczba pompek
(min. 10 wpisów)
#nickśrednia ilość pompekodchylenieliczba wpisów
1bart606407.5000101.2075307757001228
2Nokiius346.7673335.84282777537163159
3mintor323.5930151.82593138096382172
4an21282.576952.67226176806263130
5Kondzio_Polonia267.5000110.9898644021155720
6Sierotek266.785785.9112320707738814
7Nieprzyjemnie266.7500462.91906690046816
8ElGovanni253.076921.9035000310331113
9michael_223.842164.2661105403844919
10Rezonator220.000045.2344320861204813
11specnazman218.170552.5818024153597888
12Smash123212.0455100.292365312345266
13dirtz202.3967156.752817963458121
14cdawid1199.333343.5328739128386818
15SynGromu196.600057.805190078400425
16Taste194.382769.3932376363872481
17g3ko189.408261.1066041947860298
18Czoznek189.0714100.8361218482134514
19OldPike177.043576.2145017929913123
20kobiaszu175.000066.325259140089325
21Norbercikk174.777845.65274186186627
22dorianmass168.620766.8046115448799329
23darekczarus166.6667102.9947305929508739
24trututuyten164.954541.3647602244924422
25nietrzymryjskiowczarek163.920059.87915831071775625
26MaNiEk1158.1579120.8523514819871419
27Przyglup154.377454.22184563407838553
28Adrianq153.384651.6326349713322313
29Tafil152.000090.1364706061499424
30b3rly151.333364.9576785299474936
TOP 30 SUMA
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1mintor

55658
2.7829%172
2Nokiius

55136
2.7568%159
3an21

36735
1.8368%130
4Jabber

35888
1.7944%498
5jombsik

30493
1.5247%278
6dirtz

24490
1.2245%121
7JohnyArkad

22021
1.1011%158
8knur666

19933
0.9967%138
9specnazman

19199
0.96%88
10DominaTuByla

18985
0.9493%204
11Taste

15745
0.7873%81
12Smash123

13995
0.6998%66
13marrbacca

11654
0.5827%156
14macan

11611
0.5806%204
15morik

11562
0.5781%263
16bart606

11410
0.5705%28
17avangarda

10244
0.5122%96
18Lagranzjan

9076
0.4538%67
19Przyglup

8182
0.4091%53
20ursua

7170
0.3585%92
21Cmada

6796
0.3398%48
22darekczarus

6500
0.325%39
23TomekOrl

6361
0.3181%53
24Kedarr

6015
0.3008%47
25WhoNext

5964
0.2982%186
26Kepucz

5675
0.2838%39
27mojmir

5655
0.2828%159
28NH35

5575
0.2788%83
29b3rly

5448
0.2724%36
30jonzi

5401
0.2701%61
TOP 22 SUMA
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1marthamaurice

2618
0.1309%32
2Kejcia26

2340
0.117%24
3AgaTakMowi

1295
0.0648%34
4atencjuszka

1220
0.061%21
5karske

924
0.0462%17
6Mimla

715
0.0358%18
7ohmartu

699
0.035%28
8Cat0Woman

544
0.0272%15
9noipoptakach

385
0.0193%8
10miss_waikiki

332
0.0166%9
11zdechly_jez

140
0.007%3
12Szpilka_32

125
0.0063%8
13Selvatico

100
0.005%1
14Centka

80
0.004%1
15m_dej

60
0.003%2
16Famina

50
0.0025%1
17azetka

40
0.002%2
18Meara

20
0.001%1
19endostyl

20
0.001%1
20Siedzi

20
0.001%1
21Theia

7
0.0004%1
22Wells66

3
0.0002%1
TOP 5 SUMA
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2018-05-13 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Jabber18150.0908%16
2morik6660.0333%19
3zieloneKolanoApokalipsy3780.0189%1
4jombsik1470.0074%2
5Little_Juice430.0022%1
TOP 5 SUMA
(od poniedziałku 2018-05-14 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Jabber15910.0796%14
2morik5860.0293%17
3zieloneKolanoApokalipsy3780.0189%1
4jombsik1470.0074%2
5Little_Juice430.0022%1
TOP 15 ODCHYLENIE wpisów
(min. 10 wpisów)
#nickodchylenieśrednia liczba pompeksuma liczba wpisów
1PieceOfShit030.000048016
2agtowl0.97979589711327119.800049525
3Wina_Segmentacji2.45901639344262212.049273561
4unsigned3.845776904605882521.100042220
5wolfram114.51085646933667416.000036823
6Vcx135.93645567395046630.9697102233
7BuaKrztusiciel7.66818234056567329.642941514
8r3m07.7694038615350953.000058311
9Jaaqob8.41367521096194872.2917173524
10hassassin9.26498785752037623.400035115
11Bobas9.27829373828386246.642965314
12Valg9.294650748918901104.6154136013
13Cat0Woman9.34142506378027136.266754415
14silverm10.06225068704257682.8667248630
15ohmartu10.08705727602435724.964369928
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nick
1Jabber
114
2Jabber
115
3Jabber
111
4Jabber
112
5Jabber
115
6Jabber
114
7Little_Juice
43
8Jabber
114
9Jabber
113
10morik
30
11morik
30
12morik
60
13morik
20
14morik
20
15morik
24
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
mintor1111
Jabber2222
dirtz3333
JohnyArkad4444
Nokiius5555
specnazman6151413
an2176710
g3ko891111
morik910108
knur66610799
jombsik11121214
bart606121187
Taste13866
DominaTuByla14142122
avangarda15131312
Kedarr16161517
b3rly17171719
TomekOrl18181616
Kondzio_Polonia19191815
Smash12320202020
Norbercikk21211918
Cmada22232627
Grizwold23222221
turbek24242323
tebezoo25252424
AK-4726262525
marrbacca27334241
Tafil28272726
OldPike29282933
ursua30303132
Liczba pompek wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba liczba
Poniedziałek125642

Wtorek136190

Środa148899

Czwartek141639

Piątek129879

Sobota124635

Niedziela121017


Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić